Esthetiek, en alles wat verder gaat.
Ingrepen aan lichaam, borsten en gezicht in Istanbul, rond jou gepland: gecertificeerde plastisch chirurgen, één vaste prijs met hotel en vervoer, en één coördinator van je eerste vraag tot je herstel thuis.
- Buikwandcorrectie + 360° liposuctie + borstlift
- Hotel, ziekenhuis en VIP-vervoer
- 8–10 dagen in Istanbul
- Betalen op de dag van de operatie
Duidelijke prijzen, een realistisch verblijf en eerlijk advies per ingreep.
Buikwandcorrectie
Buikwandcorrectie (abdominoplastiek) in Istanbul vanaf € 2.950 all-in
vanaf € 2.950Liposuctie
360° liposuctie in Istanbul vanaf € 2.300 all-in
vanaf € 2.300Mommy makeover
Mommy makeover in Istanbul voor € 4.750 (normaal € 6.350)
vanaf € 4.750Brazilian butt lift (BBL)
Brazilian butt lift in Istanbul vanaf € 3.050 all-in
vanaf € 3.050Borstvergroting
Borstvergroting met implantaten in Istanbul vanaf € 3.150 all-in
vanaf € 3.150Borstlift
Borstlift (mastopexie) in Istanbul vanaf € 2.850 all-in (normaal € 3.750)
vanaf € 2.850Borstverkleining
Borstverkleining in Istanbul
Persoonlijke offerteGynaecomastie-operatie
Gynaecomastie (borstvorming bij mannen) laten verhelpen in Istanbul vanaf € 2.750 all-in
vanaf € 2.750Neuscorrectie
Neuscorrectie in Istanbul vanaf € 2.850 all-in
vanaf € 2.850Facelift
Facelift in Istanbul
Persoonlijke offerteOoglidcorrectie
Ooglidcorrectie in Istanbul vanaf € 2.200 (boven of onder), beide vanaf € 2.550, all-in
vanaf € 2.200Haartransplantatie
Haartransplantatie in Istanbul vanaf € 1.650 inclusief hotel en vervoer
vanaf € 1.650Stuur foto's
Deel foto's en je vragen via WhatsApp.
Gratis beoordeling
Een chirurg bekijkt ze; je krijgt een schriftelijk plan en een vaste prijs.
Reizen
Wij regelen hotel en vervoer rond je operatiedatum.
Herstellen thuis
Een jaar lang nazorg via foto en video.
- Operaties door EBOPRAS-gecertificeerde plastisch chirurgen, lid van ISAPS, in volledig uitgeruste partnerziekenhuizen.
- Eén vaste, schriftelijke prijs inclusief hotel, vervoer, ziekenhuis en controles.
- Geen aanbetaling: je betaalt op de dag van de operatie, in Istanbul.
- Eén vaste coördinator op WhatsApp, in het Engels en Turks, van je eerste vraag tot de nazorg thuis.
- 1 jaar online nazorg met controles via foto en video.
Veelgestelde vragen
Wat kost plastische chirurgie bij Esthebeyond?
Prijzen beginnen bij € 1.650 voor een haartransplantatie en € 2.950 voor een buikwandcorrectie; het mommy makeover-pakket kost € 4.750. Hotel, ziekenhuisopname, vervoer en controles zijn inbegrepen.
Moet ik een aanbetaling doen?
Nee. Je betaalt op de dag van de operatie, in Istanbul.
Wie voert de operaties uit?
EBOPRAS-gecertificeerde plastisch chirurgen, lid van ISAPS, in volledig uitgeruste partnerziekenhuizen.
Hoe lang blijf ik in Istanbul?
Tussen 3 dagen (haartransplantatie) en 8–10 dagen (mommy makeover); voor een buikwandcorrectie ongeveer 7 dagen.
Vergoedt mijn zorgverzekering een ingreep in Istanbul?
Esthetische ingrepen worden in Nederland en België meestal niet vergoed. Vraag het bij twijfel na bij je verzekeraar voordat je boekt.
Begin met een gratis beoordeling
Stuur je foto's via WhatsApp en ontvang een schriftelijk plan met een vaste prijs.